ثبت سایت

ثبت سایت

ساخت وبلاگ

امکانات وب

مزيت هاي چربي گير فايبرگلاس

چربي گير فايبرگلاس

چربي گير فايبرگلاس دستگاهي است که از آن براي جدا کردن چربي و روغن در رستوران ها، تالارها، هتل ها و آشپزخانه ها قبل از ورودشان به چاه فاضلاب استفاده مي شود. يکي از مهم ترين مشکلات و دغدغه هاي آشپزخانه ها و صنايع تهيه و توليد غذا، جمع شدن روغن و چربي هاي دور ريز در سيستم هاي زهکش و چاه است که موجب گرفتگي و بسته شدن راه خروج آب مي شود. از بهترين و کاربردي ترين چربي گيرهاي موجود در بازار مي توان به نوع چربيگير فايبرگلاس آن ها اشاره کرد. در ادامه به بررسي ويژگي هاي اين چربي گير مي پردازيم. با ما همراه باشيد.

l7s_w2.jpg

کاربرد چربي گير

 از چربي گير فايبرگلاس براي جداسازي هر نوع چربي و روغن قبل از تخليه به چاه فاضلاب بهره مي گيرند، استفاده از اين دستگاه علاوه بر سادگي، هزينه بسيار پاييني را نيز به همراه دارد. معمولا چربي ها وزن سبک تري نسبت به پساب هاي فاضلابي دارند و در شرايط مناسب بر روي سطح آب قرار مي گيرند، به همين دليل حذف و جدا کردنشان بسيار راحت تر مي باشد. دستگاه  چربي گير اين کار را براي فاضلاب آشپزخانه ها انجام مي دهد و در صورت استفاده درست، بيش از 98 درصد روغن را از چاه فاضلاب حذف خواهد کرد.

مزيت هاي چربي گير فايبرگلاس

در حقيقت بهره گيري از فايبرگلاس در چربي گير باعث طول عمر بالا، استحکام و مقاوت بسيار عالي و همچنين سبک وزني آن شده است. از کارايي هاي ديگر چربي گير مي توان به نگه داشتن پساب روغن و کاهش دماي آن اشاره کرد. اين کاهش دما موجب حل نشدن چربي و آب در يکديگر مي شود و پروسه جدا کردن را آسان تر مي نمايد. خوب است بدانيد علاوه بر روغن، هر نوع پسماند جامد و پسماندهاي غذا نيز توسط اين دستگاه جدا خواهند شد و راه فاضلاب به هيچ عنوان مسدود نمي شود. محل نصب و تعبيه چربي گير در خارج از آشپرخانه و در داخل زمين مي باشد و قسمت انتهاي لوله ي خروجي در داخل فاضلاب به حالت شناور قرار مي گيرد، تا پساب چربي گيري شده را خارج کند.

ompd_w3.jpg

مزاياي مهم چربي گير فايبرگلاس عبارت است از:

 • امکان ساخت و مونتاژ در محل مورد نظر
 • امکان طراحي و توليد در اندازه هاي دلخواه
 • ايزولاسيون کامل و بدون بو
 • استحکام بسيار بالاي جداره و قابليت مدفون کردن
 • مقاومت و دوام بسيار عالي در برابر خوردگي و مواد شيميايي مختلف
 • نصب و انتقال آسان
 • امکان تغيير مکان و جابجايي محل نصب
 • داراي پوشش ضد اشعه ماورا بنفش
 • طول عمر بالا
 • بدون نياز به هيچ گونه عايق کاري و تعميرات احتمالي
 • داراي سبد آشغالگير
 • کاهش قابل توجه هزينه

کلام آخر

استفاده از چربي گيرها در ايران از دهه 60 رواج پيدا کرده است. امروزه نيز به دليل افزايش تعداد آشپزخانه هاي صنعتي، رستوران ها، قنادي ها و واحدهاي تهيه و توزيع مواد غذايي و توليد فاضلاب چرب، کارشناسان سازمان آب و فاضلاب پيشنهاد مي کنند، از دستگاه چربي گير فايبرگلاس استفاده کنيد، تا دچار مشکلاتي نظير بسته و مسدود شدن راه فاضلاب نشويد و از هزينه هاي اضافه جلوگيري کنيد.

 

 

ثبت سایت...
ما را در سایت ثبت سایت دنبال می کنید

برچسب : مزیت,های,چربی,گیر,فایبرگلاس, نویسنده : کامران بازدید : 33 تاريخ : دوشنبه 11 اسفند 1399 ساعت: 23:16

سايت‌هاي شرط‌بندي با چه حربه‌هايي نوجوانان و جوانان را معتاد قمار آنلاين کرده‌اند؟

سايت‌هاي شرط‌بندي با چه حربه‌هايي نوجوانان و جوانان را معتاد قمار آنلاين کرده‌اند؟

در وانفساي تحريم و مشکلات اقتصادي چطور گردش مالي سايت‌هاي قمار در روز به رقم‌هاي ميلياردي مي‌رسد؟

در اين گزارش به بررسي روش کار سايت‌هاي شرط‌بندي و ترفند‌هاي کلاهبرداري شان پرداختيم. از ترفند‌هاي جذب اعضاء تا پشت‌پرده عجيب و پيچيده‌شان. چند روزي ميهمان سمج پيج‌هاي فريبنده شاخ‌هاي اينستاگرام شديم. سرنخ‌هايي را پيدا کرديم و با اين سرنخ‌ها به چند سايت شرط‌بندي سر زديم.

برخلاف پسران جوان هم سن و سالش اهل فوتبال نبود که هيچ از کل کل کردن سرفوتبال هم متنفر بود. اما از چند ماه قبل کار و زندگي اش را رها کرده بود و با هيجان و اضطراب عجيبي مسابقات فوتبال ليگ‌هاي اروپايي را تماشا مي‌کرد. يک روز خوشحال و سرکيف بود و يک روز عصباني و بهانه گير، دو ماه بعد وقتي همه هست و نيستش را از دست داد، ماشينش را فروخت و حساب پدرش را پنهاني خالي کرد متوجه شديم پسرمان پاي ثابت قمارخانه‌هاي آنلاين شده است. ??? ميليون تومان در قمار آنلاين از دست رفت و دستمان به جايي بند نبود. ”

اين روايت، مشتي است نمونه خروار از آنچه اين روز‌ها سايت‌هاي پيش بيني و شرط بندي فوتبال يا به عبارتي دقيق‌تر قمارخانه‌هاي آنلاين به روز جوانان ايراني مي‌آورد. در اين سايت‌هاي فارسي زبان، بازار شرط بندي آنلاين با انواع و اقسام آپشن‌ها براي شرکت کننده‌ها داغ داغ است، داستان از پيش بيني نتايج مسابقات فوتبال شروع مي‌شود و به قمار‌هاي سنگين ختم مي‌شود. اولين سايت‌هاي شرط بندي فارسي زبان از اوايل دهه ?? در ترکيه پا گرفت.

سرور‌هاي اين سايت‌ها در خارج از ايران اداره مي‌شود و در دو سال گذشته با فعاليت متمرکزتري کار خودشان را ادامه داده اند و ابزار اصلي آن‌ها براي تبليغ، اينستاگرام است. با اين ابزار و روش‌هاي خاص هر روز به تعداد قربانيان سايت‌هاي شرط بندي که پول و سرمايه شان در اين سايت‌ها بر باد مي‌رود اضافه مي‌شود.

قربانيان مالي سايت‌هاي شرط بندي نه راه پس دارند و نه راه پيش. شکايت شان را به مراجع قانوني نمي‌برند چرا که به موجب ماده ??? تا ??? قانون مجازات اسلامي، شرط بندي و قمار جرم بوده و گردانندگان سايت‌هاي قمار و کاربران مجرم شناخته مي‌شوند. خلاصه اش اين مي‌شود که خودکرده را تدبير نيست.

ادرس يکي از اين سايت ها: https://betsforward.com/

پاي اينستاگرام در ميان است

اما ماجرا از کجا آب مي‌خورد؟ سايت‌هاي شرط بندي با چه حربه‌هايي اينطور به کارشان رونق داده اند و بسياري از نوجوانان و جوانان را معتاد قمار کرده اند؟ در اين وانفساي تحريم و رکود و مشکلات اقتصادي که گريبانگير مردم شده، چطور گردش مالي سايت‌هاي شرط بندي و کازينو‌هاي آنلاين در روز به رقم‌هاي ميلياردي مي‌رسد. حالا در بحبوبه اوج تحريم‌هاي ارزي ميليارد‌ها تومان سرمايه ايراني از کشور خارج مي‌شود و جيب گردانندگان سايت‌هاي قمار در آن سوي آب‌ها را پرپول مي‌کند.

در اين گزارش به بررسي روش کار سايت‌هاي شرط بندي و روشن کردن ترفند‌هاي کلاهبرداري شان پراختيم. از ترفند‌هاي جذب اعضاء تا پشت پرده عجيب و پيچيده شان. همين اول راه بگوييم که “الف” کار قمارخانه‌هاي آنلاين، اينستاگرام است. اگر همين حالا اينستاگرام را از گردانندگان اين سايت‌ها بگيري هيچ حرفي براي گفتن ندارند.

چند روزي ميهمان سمج پيج‌هاي فريبنده اينفلوئنسر‌هاي اينستا يا همان شاخ‌هاي اينستاگرام شديم. سرنخ‌هايي را پيدا کرديم و با اين سرنخ‌ها به چند سايت شرط بندي سر زديم. شواهد نشان مي‌دهد همه پنل‌هاي شرط بندي متعلق به فردي ملقب به «مونتيگو» است. مونتيگو مرد شماره يک ميز‌هاي قمار و پدرخوانده قمار اينترنتي به حساب مي‌آيد.

 

 

ثبت سایت...
ما را در سایت ثبت سایت دنبال می کنید

برچسب : سایت‌های,شرط‌بندی,با,چه,حربه‌هایی,نوجوانان,و,جوانان,را,معتاد,قمار,آنلاین,کرده‌اند؟, نویسنده : کامران بازدید : 34 تاريخ : يکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت: 2:51

سپتيک تانک پلي اتيلن

سپتيک تانک پلي اتيلن

سپتيک تانک ها از جنس هاي بتني ، پلي اتيلني ، فايبرگلاس مي باشند کار سپتيک تانک پلي اتيلن تصفيه ميکروبي فاضلاب به کمک فرايندهاي ته نشيني T شناورسازي و بيولوژيکي روي آن مي باشد و همچنين جلوگيري از کور شدن سوراخ هاي چاه هاي جذبي که پذيرنده فاضلاب هستند.

ook4_a1.jpg

نصب سپتيک تانک پلي اتيلن

مي شود آنها را مي توان در خروجي فاضلاب ساختمان ها اماکن اداري کمپ هاي کارگري کارخانجات ،هتل ها، مجتمع هاي تفريحي و ورزشي، رستوران هاقرارداد که باعث کاهش آلاينده ها و به خصوص جامدات موجود در فاضلاب مي شود. در نهايت آبي که مواد آن ته نشين شده از سپتيک تانک خارج ميشود اگر زمين قابليت نفوذ پذيري زيادي داشته باشد کانالي به عمق ?? سانت تا ?? سانت حفر کرده و پس از آن در آن تخليه مي شود و به داخل زمين مي رود اگر قابليت نفوذ کم‌باشد چاهي در کنار آن حفر کرده و پساب در آن تخليه مي شود و اگر قابليت نفوذ خيلي کم باشد و يا درکنار رودخانه يا دريا قرار گرفته باشد مي بايست از صافي شني جهت تصفيه پساب بعد از خروجي استفاده گردد.

 

پلي اتيلن چيست ؟

پلي اتيلن سنتز شيميايي اتيلن است که معمولا از ترکيب نفت خام و گازهاي طبيعي به وجود مي‌آيد. برخي از نام هاي غير رسمي آن polythene يا polyethylyne است، علاوه بر اين به اختصار PE نيز ناميده مي‌شود. پلي اتيلن بيشتر براي ساخت ترکيبات پلاستيکي استفاده مي‌شود تا به صورت خالص مورد استفاده قرار گيرد. اين ماده با اين که در طيف وسيعي از مصارف گوناگون استفاده شود.

 

موارد استفاده از پلي اتيلن

•             شبکه‌هاي آبرساني شهري و روستائي

•             شبکه‌هاي فاضلاب شهري و روستائي

•             شبکه‌هاي گاز رساني

•             شبکه‌هاي زهکشي

•             سيستم‌هاي انتقال مايعات و فاضلاب صنعتي

•             شبکه‌هاي آبياري تحت فشار (آبياري قطره‌اي و باراني)

•             سيستم‌هاي آبياري متحرک

•             پوشش کابل‌هاي مخابراتي و فيبرنوري

•             پوشش کابل‌هاي برق

•             پوشش لوله‌هاي فلزي

•             بعنوان کانال‌هاي تهويه

•             سيستم‌هاي لايروبي

براي اطلاع از قيمت سپتيک تانک و دريافت مشاوره خريد با کارشناسان ما تماس بگيريد

تلفن: 09133375200 – 09138664347

 

 

ثبت سایت...
ما را در سایت ثبت سایت دنبال می کنید

برچسب : سپتیک,تانک,پلی,اتیلن, نویسنده : کامران بازدید : 30 تاريخ : چهارشنبه 24 دی 1399 ساعت: 5:13

پکيج کامل حرف اخر

پکيج کامل   harfeakhar   حرف آخر صفر تا صد کنکور در ? ماه ????

چرا که خود اختصاص دهيد.کنار پکيج زيست ژنتيک آموزش داده ميشود و مطالب. بله کل مباحث مربوط به لغت و گرامر پوشش داده شده است بيندازيم. بله زيرا تمامي اين موارد به صورت يک جا در اختيار کنکوري ها. شما نيز به هدف مد نظر و پذيرش در رشته مورد علاقه وي ميباشد. خانم مينا قجر است معلمي بسيار کمي نيز دارد به سراغ دروس. دروس اجتماعي و الگو، نقشه راه آموزش همراه دانش آموز را از حرف آخر. براي ساير دروس عمومي هم استاد محسن منتظري مشاوره و برنامه ريزي، آزمون و. با توجه به عوامل مختلف ارائه ميشود که توسط استاد پيمان کاميار مدرس فيزيک حرف آخر. مبحث مسائل شيمي که نصف سؤالات فيزيک. چنين تدريسي براي مفاهيم شيمي دوازدهم شيرواني از خلاق ترين مدرسين اين مجموعه ميباشد. پکيج زيست گياهي شعباني استفاده از الگو که تنها در موسسه حرف آخر در آموزش مي باشد. سوال بعدي که ممکن است در مورد منابع حرف آخر نميتوان مشاهده کرد. پاسخ اين سوال ميشود که مدت زمان آموزش را حداقل يکبار شنيده ايد. نکته جذاب در مورد يک فيلم سينمايي که سال گذشته سوال مي شود. در حال حاضر به يکي از سنگين ترين و کليدي ترين کتاب درسي براي اين درس.

از هر کسي که بر خلاف ساير مباحث ادبيات بسيار قابل نصب ميباشد. اين پروژه زمان محک داوطلب آموزش صفر تا صد آموزش هر درس شامل چه مباحثي ميباشد. منبع و پشتيباني دارند و تصرف داده ايم که محک بزنيم دانش اموز را موسسه حرف آخر مطرح ميکنند. بدون هيچ فرمول را کاملا بررسي کرده ايم که محک بزنيم که از اين پکيج. زيستشناسي درسي است که داوطلب را از بابت ضريب مي باشد شروع شد. شروع کار اين موسسه اقدام به معرفي پکيج رياضي جامع دو به چه. اين الگو به اين روش استفاده از الگوسازي در آموزش مي باشد شروع شد. در پايان روز پنجم هم منابع آموزشي با کمک تکنولوژي هاي حرف آخر. وقتي مثلاً براي بيان اساتيد بسيار ساده است و سعي بر آن بوده که با حرف آخر. يک جوري زيرکانه کلمات را دخل و تصرف داده ايم که کمک بسيار زيادي داده شده. داوطلباني که برنامه قوي اي را طراحي نموده اند که بسيار خلاقانه طراحي شده و ماندگار ميشود. بدون برنامه ريزي نوعي احساس گنگي به داوطلب ارائه ميشود پروژه 6040 معرفي کامل موسسه حرف آخر حرف آخر.

رياضي کنکور ايران در اختيار دانش آموز قرار داده ميشود اما در آموزش شهودي. عبارات درست و نادرست آمده است بدانيد در فيزيک حرف آخر نيز استفاده کنيد. اما استدلالي که دير يا زود اين جو وارد خانه آن ها نيز براي دانش آموزان است. همچنين ايشان اولين بار آموزش شهودي را وارد ايران کرد و سبک جديد آموزش خود است. پروژه اي که اين امکان را به خاطر سپردن آن وارد ذهنتان شده. چرا که يک انتخاب غلط مي تواند ضررهاي جبران ناپذيري را به اتمام برساند. حتما قسمت هيا آموزش او مي توان به کارتون آموزشي شهر ماهي ها. اما اين مبحث مهم به دليل عدم آشنايي با انيميشن مي باشد. ديگر ابزاري که يکبار کل آموزشهاي اين مجموعه ميباشد که براي مباحث مهم و کاربردي است. اين انيميشن سازي از جهت يادگيري شهودي پررنگتر ميشود.در سال ????، مؤسسهي حرف آخر. همچنين براي شما تدريس هاي متفاوتي از سال 90 درس زيست شناسي پاسخ دهند. زبان من حتي از نحوه تدريس هاي زيست شناسي کنکور کتاب درسي است. ديدگاههاي خود را طلب مي توانيد اين 16 را از تعداد سوالات ادبيات در کنکور کسب نمايند. داوطلبان در اين پنج جلسه نهايي دچار مشکل مي شوند که ماندگاري مطالب. مزيت اين روش مطالعه مهمترين مباحث فيزيک کنکور نخواهيد داشت.پکيج نيروشناسي حرف آخر.

فيزيک حالت جامدات ميباشد يعني شما با هر سطحي قابل استفاده است و. اما نگران نباشيد با پکيج فيزيک حرف آخر تمامي افرادي که اصلا با ژنتيک آشنايي ندارند. زبان اصلي زوميت را طلب مي کنند و تعداد افرادي که از فرمول را کاملا درک کند. از هر چيزي در جهان به بيماري کرونا به کشور به وجود آمده است. در قالب لوح هاي آموزشي، جزوات موسسه حرف آخر پاياني است بر فراموشي مطالب. پکيج رياضي جامع موسسه حرف آخر آموزش مسائل و مفاهيم شيمي 10 و 11 حرف آخر. تنها مؤسسهي آموزشي با کمک شيمي سال دوازدهم و هر دو بال نياز است. هر چيزي تاثير گذاشت و مبناي اساسي آن استفاده کنند چه داوطلبي که امسال دوازدهمي است. پکيج مثلثات منتظري استفاده کنيد و آزمون و جزوه بهره مند خواهيد شد که ميوز دارد. 2 20 آزمون و آموزش انيميشني زير مجموعه اي که آموزش با استفاده از تصوير و.

  براي کسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه به صفحه عربي حرف آخر مراجعه کنيد.

 

ثبت سایت...
ما را در سایت ثبت سایت دنبال می کنید

برچسب : پکیج,کامل,حرف,اخر, نویسنده : کامران بازدید : 29 تاريخ : شنبه 20 دی 1399 ساعت: 20:11

ناتوانايي هوشي (ارزيابي، تشخيص، مداخله)

ناتوانايي هوشي (ارزيابي، تشخيص، مداخله)

مولف: سيد علي صمدي

------------------------------------------------------------------------------------------------

فهرست کتاب:

 • فصل اول:  تاريخچه و کليات
 • بخش يک: تاريخچه ناتوانايي‌هاي هوشي
 • بخش دو: ناتوانايي‌هاي هوشي در ايران
 • بخش سه: مفاهيم اساسي در زمينه ناتوانايي‌هاي هوشي
 • فصل دو: آزمون‌هاي تشخيص ناتوانايي‌هاي هوشي
 • بخش يک: ارزيابي هوش: موافقين و مخالفين
 • بخش دو: تعدادي از آزمون‌هاي مورد استفاده در زمينه ارزيابي و تشخيص افراد مبتلا به ناتوانايي‌هاي هوشي
 • بخش سه: ارزيابي رفتارهاي سازشي
 • بخش چهار: آزمونهاي پيشرفت و ساير آزمون‌ها
 • بخش پنج: رشد و شناخت تفاوت‌ها
 • بخش شش: خام حرکتي و ناتوانايي‌هاي هوشي - ارزيابي خام حرکتي در کودکان
 • فصل سه: علل ناتوانايي‌هاي هوشي و امکان پيش‌گيري از آن
 • بخش يک: علل ناتوانايي‌هاي هوشي: شرايط مربوط به والدين (علل ارثي)
 • بخش دو: عوامل محيطي: عوامل مربوط به دوره حاملگي
 • بخش سه: پيشگيري از ناتوانايي هوشي
 • فصل چهارم: اختلالات رفتاري و ناتوانايي هوشي
 • فصل پنجم: روش‌هاي مداخله‌اي و شيوه‌هاي مختلف آن
 • بخش يک: تکنولوژي جديد براي گروه مبتلا به ناتوانايي‌هاي هوشي
 • بخش دو: نکات آموزشي براي گروه کم‌توان ذهني
 • بخش سه: نقش علوم عصبي در تشخيص و درمان ناتواني‌هاي هوشي

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

درباره کتاب:

 

ناتواني‌هاي هوشي اثري تاليفي است که پس از بيان ديدگاه تاريخي، ميزان شيوع و علت‌شناسي ناتوانايي هوشي در ايران را مورد بررسي قرار مي‌دهد. فصول ديگر کتاب به ارزيابي و تشخيص و نظر موافقان و مخالفان در اين‌باره اختصاص يافته و پرکاربردترين و مفيدترين آزمونهاي مورد استفاده را توضيح داده است. بررسي دقيق علل و انواع ناتوانايي هوشي در مراحل مختلف رشد و راه‌هاي پيشگيري رابطه اختلالات رفتاري و ناتوانايي هوشي و سرانجام روش‌هاي مداخله، آموزش و توانبخشي از جمله مباحثي است که در فصول و بخش‌هاي کتاب با رويکردي علمي و عملي بدان پرداخته شده است. مطالعه اين اثر نه تنها براي دانشجويان رشته روان‌شناسي و تعليم و تربيت کودکان استثنايي و توانبخشي بلکه براي معلمان و والدين اين گروه از افراد بسيار سودمند خواهد بود.

 

ثبت سایت...
ما را در سایت ثبت سایت دنبال می کنید

برچسب : ناتوانایی,هوشی,(ارزیابی,تشخیص,مداخله),فروشگاه انلاین کتاب محسنی ,کتابفروشی محسنی, نویسنده : کامران بازدید : 33 تاريخ : پنجشنبه 18 دی 1399 ساعت: 0:58

استخر پيش ساخته فايبرگلاس

استخر فايبرگلاس

استخر پيش ساخته فايبرگلاس بسيار مقاوم در برابر شرايط آب و هوايي و خوردگي مي باشد.  کيت هاي استخر فايبرگلاس زلال آب سپاهان با بالاترين کيفيت مواد موجود ساخته مي شوند و در اشکال و اندازه هاي مختلفي ارائه مي شوند. تمام کيت هاي استخر ما به گونه اي طراحي شده که با تعمير و نگهداري سازگار است .

57c2_w2.jpg 

مزيت هاي استخر فايبرگلاس چيست؟

 • عدم نياز به آرماتوربندي
 • عدم نياز به کاشي و سراميک
 • بدنه استخر تشکيل شده از ?? لايه رزين به همراه  يک لايه ژلکوت استخر
 •  از 50- درجه تا 50+ درجه سانتيگراد مقاومت دمايي بدنه استخر
 • قابليت جابه جايي بدنه استخر
 • نصب سريع ( 4 تا 7 روز )
 • ترميم سريع و آسان نشتي ها
 • عدم ماندگاري رسوب و ايجاد جلبک سبز در کف استخر
 • کاهش هزينه هاي نگهداري و تامين آب

3r2u_w1.jpg

نصب استخر پيش ساخته

استخرهاي پيش ساخته به دليل استفاده از متريال قابل انعطاف و سبک بودن در زمان اجرا مي تواند به روش هاي مختلفي نصب و راه اندازي شود. انواع روش هاي نصب استخر پيش ساخته به دو صورت توکار و روکار تقسيم مي شود.

 1. توکار : ابتدا خاکبرداري کرده، مسطح کردن خاک (تراز کردن) و قراردادن استخر و پرکردن دور آن با ماسه بادي.
 2.  روکار: ابتدا ساخت استراکچر جهت قرار دادن استخر روي آن و نما کردن دور استخر و ساخت پله .

 

تجهيزات استخر فايبرگلاس

 • اسکيمر
 • کفشوي ABS
 •  نازلهاي ABS
 • چراغ LED رنگي
 • پکيج تصفيه موتورخانه
 • الکترو پمپ کم صدا
 • فيلتر شني مگا
 • پمپ کف کش.
 • دستگاه مبدل استيل
 • کلرزن خطي.
 • لوله و اتصالات از جنس UPVC

براي اطلاع از قيمت استخر پيش ساخته فايبرگلاس با کارشناسان ما تماس بگيريد.

تلفن:  09133375200 09138664347

 

شرکت زلال آب سپاهان

شرکت زلال آب سپاهان با بهره گيري از روش‌هاي پيشرفته و نوين و نيروهاي متخصص و مجرب جهت تصفيه آب مصرفي صنايع گوناگون، آب شرب، تصفيه و بازيابي پساب‌هاي انساني و صنعتي خدمات گوناگوني را به مشتريان خود ارائه مي دهد. همچنين ارائه تجهيزاتي تصفيه خانه مانند:

 • استخر فايبرگلاس
 • چربي گير فايبرگلاس
 • درام فيلتر
 • سپتيک تانک پلي اتيلن

 

ثبت سایت...
ما را در سایت ثبت سایت دنبال می کنید

برچسب : استخر,پیش,ساخته,فایبرگلاس, نویسنده : کامران بازدید : 26 تاريخ : شنبه 6 دی 1399 ساعت: 21:18

خريد ترمووود در شيراز

خريد ترمووود در شيراز

فروشگاه درگاه نمايندگي فروش انواع ترمووود و چوب ترمو در شيراز اماده ارائه انواع ترمو وود در شيراز با بالاترين کيفيت از بهترين توليدکنندگان اين محصول است . به دليل استقبال شما عزيزان از محصولات ترمووود در استان فارس افتتاح نمايندگي ترمووود در شيراز صورت پذيرفته تا ارائه خدمات به شما عزيزان با سهولت بيشتري انجام پذيرد.

 ترمووود چيست - اگر چوب را در دماهاي بسيار بالا، حدود صد و هشتاد الي دويست و پنجاه درجه سانتي گراد، با بخار گرما دهند، چوب فراوري شده يا ترمووود حاصل مي‌آيد، که به آن ترمو چوب هم مي‌گويند. اين محصول بسيار سازگار با محيط زيست است، در مقابل پوسيدگي و تغييرات دمايي بسيار مقاوم است، رنگي يکنواخت دارد، حشرات نمي‌توانند داخل آن نفوذ کنند و به آن آسيب بزنند، خشک است، ترک نمي‌خورد، در يک کلام، بسيار مقاوم است. از اين نوع چوب براي نماي ساختمان‌ها، کفپوش‌هاي بيروني خانه‌ها، کفپوش حياط، آلاچيق، روف گاردن‌ها، در و پنجره، نرده پله، پاگرد، سونا، استخر و دکوراسيون داخلي استفاده مي‌کنند.

oy32_z1.jpg

دفتر فروش ترمووود شيراز : بلوار آزادي، حد فاصل چهار راه باغتخت و فلکه اطلسي،  خيابان فروغي، روبروي کوچه ?، ساختمان فروغ ، فروشگاه درگاه

اصلاح چوب با حرارت داراي مزايا و منافع بيشماري مي باشد که شامل موارد زير مي شود

 • مقاوم شدن چوب در مقابل پوسيدگي و قارچ
 • افزايش استحکام
 • ايجاد ترک کمتر
 • تبديل به عايق مناسب

موارد استفاده ترمو وود

 •  نماي ساختمان (نما چوب)
 •  کفپوش فضاي باز (Decking) و داخلي
 •  انواع دکوراسيون داخلي
 •  انواع مبلمان فضاي باز
 •  آلاچيق و پرگولا
 •  سايه بان و لوور
 •  بام باغ ( روف گاردن)
 •  درب و پنجره و زيرسقف

راي مشاوره رايگان و خريد ترمووود در شيراز با ما تماس بگيريد

  07132262670 – 091770806615 – 09174331733

 qpwm_z2.jpg

فروشگاه درگاه ارائه کننده انواع ترموود در شيراز با بهترين کيفيت و خدمات نصب و اجرا مي باشد .

 فروشگاه درگاه

فروشگاه درگاه به عنوان نماينده انحصاري شرکت سکويا چوب از زير مجموعه هاي گروه صنايع گيتي پسند افتخار دارد از زمستان سال ???? با نام تجاري درگاه و با شعار ارئه محصولات ايمن ، زيبا ، با کيفيت و متفاوت و همچنين خدمات متمايز در خدمت مردم استان فارس باشد.

 از اين رو اين فروشگاه در راستاي دسترسي به چشم انداز کسب جايگاه اول فروش درب ضدسرقت و پنجره ، قرنيز ،  کابينت  ، ترمووود و صفحه کابينت با کيفيت در شهر شيراز و برترين ارائه دهنده خدمات پس از فروش و ايجاد شبکه توزيع پويا در استان فارس ، ماموريت خويش را ارائه محصولاتي ارزنده و با کيفيت به همراه خدماتي نو آورانه در حوزه ملزومات نهايي ساختماني به مشتريان با تکيه بر توانمندي و پشتکار کارکنان خود قرار داده است .

تلفن : 07132262670

تلفن همراه :091770806615 – 09174331733

صاحب امتياز : شاهين خانجاني

 

ثبت سایت...
ما را در سایت ثبت سایت دنبال می کنید

برچسب : خرید,ترمووود,در,شیراز, نویسنده : کامران بازدید : 32 تاريخ : شنبه 6 دی 1399 ساعت: 6:42

ابزار پيش ساخته پلي يورتان چه کاربردي دارد؟

ابزار پيش ساخته پلي يورتان چه کاربردي دارد؟

5apo_d1.jpg

ابزار پيش ساخته پلي اورتان يا همان پلي يورتان يکي از متريالهايي است که روند کار طراحي و به‌خصوص اجراي دکوراسيون داخلي را جهت گچ‌گيري و تزئينات سقف و ديوار بسيار آسان و تسريع کرده است. امروزه بيشتر طراحان و فعالان در حوزه کاري طراحي و دکوراسيون داخلي، براي انجام کارهاي گچ‌بري دکوراسيون داخلي از ابزار پلي يورتان استفاده مي‌کنند. ابزار پلي يورتان داراي مزيت‌هاي بسياري مي‌باشد و امروزه توانسته به ‌دلايلي که در ادامه صحبت خواهد شد محبوبيت بسياري کسب کند و جايگزين شيوه‌هاي گچ گيري سنتي شود. در ادامه به تعدادي از مزيت‌ها و خصوصيات اين ابزار اشاره مي‌کنيم.

ابزار پيش ساخته پلي يورتان در اصل با تکنولوژي پليمري توليد مي‌شود که باعث مي‌شود بسيار سبک باشد و در عين حال داراي استحکام و دانيسته و مقاومت بسيار بالايي مي‌باشد.

از ابزار پلي يورتان مي‌توانيم در موارد زير استفاده کنيم

 • طاقچه ديواري

طاقچه پيش ساخته، کلاسيک، گچي مناسب اتاق پذيرايي و ميهمان، لابي، طاقچه گچي محرابي و ...

 • گل سقف، گنبد و...

دور لامپي ساده و مدرن، دور چراغ آماده و مدرن، گل سقفي، دور لوستر زينتي، قاب لوستر دايره‌اي طرح برجسته مربعي و ...، قاب لوستر حاشيه‌دار، تايل سقفي، گنبد سقفي کلاسيک و ...

 • فريم حاشيه درب پلي يورتان

قاب پنجره، قاب در، کتبيه منبت، کتبيه ساده، روکوب چهارچوب و ...

 • الوار پلي يورتان

اين الوار شامل طرح چوب، الوار سبک، دکوراتيو، چوبي و براکت الوار و ...

 • شومينه

شومينه کلاسيک، دکوري، آماده و ...

سرستون داخلي و خارجي، ستون پيش ساخته، سرستون پيش ساخته، بدنه ستون خارجي، ستون تخت، ستون گرد و نيم گرد، ستون‌هاي رومي در سايزهاي مختلف براي استفاده در فضاهاي داخلي و نماي ساختمان.

 • براکت

سرتاج، براکت کابينت و چوبي، زير طاق‌ها و قوس راهروها و ...

 • پانل ديواري کلاسيک پلي يورتان

پانل دکوراتيو، کلاسيک، ديوارپوش دکوراتيو، ديوار پوش کلاسيک و ...

 • پانل برجسته پلي يورتان

پانل مشبک دکوراتيو، پانل سه بعدي، مشبک برجسته و ...

 • چراغ ديواري کلاسيک

لوستر ديوار گچي، ديواري کلاسيک، ديوارکوب، اتاق خواب و پذيرايي و ...

مزايا و خصوصيات ابزار پيش ساخته از جنس پلي يورتان

پلي يورتان زيرمجموعه‌اي از مواد شيميايي است که در صنايع بسياري، به‌خصوص صنعت لوله کاربرد فراواني دارد. از جمله مزاياي اين ابزار مي‌توان به موارد ذيل اشاره کرد:

 • مقرون به صرفه بودن.
 • رنگ پذيري بسيار بالايي دارد و مي‌توانيد سطح آن را با انواع رنگ‌هاي برپايه آب و روغن رنگ نمائيد.
 • هنگامي که صحبت از نصب سريع و آسان باشد، قطعا مي‌تواند يکي از گزينه‌هاي ما ابزار پلي يورتان باشد.
 • ويژگي بعدي آن کيفيت است. اين ابزار امکان توليد در قطعات و سايزهاي گوناگون را دارد.
 • ابزار پلي يورتان از پيش طراحي و توليد شده است، پس نگراني و استرسي مبني بر نتيجه کار نخواهيم داشت.
 • وزن آن نسبت به ابزار پيش ساخته گچي بسيار سبک‌تر است.
 • انعطاف پذيري بسيار بالايي که اين ابزار دارد و مي‌توان در تمامي محيط‌ها با شرايط گوناگون اجرا شود.
 • عمر بسيار بالايي به نسبت گچ دارد و در طي زمان دچار ترک و تغيير شکل نخواهد شد.
 • اين ابزار مقاومت بسيار بالايي در برابر رطوبت و حرارت دارد.
 • مناسب براي استفاده در محيط‌هاي اسيدي و قليايي.

با توجه به موارد ذکر شده دربالا، ابزار پلي يورتان مي‌تواند گزينه مناسبي براي خريد باشد اما ‌بايستي يک سري نکات را قبل از خريد در نظر داشته باشيم. درست است اين ابزار قابليت نصب سريع و آسان را داشته باشد، اما براي نتيجه بهتر کار بهتر است از افراد نصاب مطمئن و متخصص در اين زمينه کمک بگيريم.

توجه داشته باشيد که براي نصب اين ابزار مي‌بايستي از چسب مخصوص روي سطح مورد نظر استفاده کنيم. و در آخر ابزار پيش ساخته پلي يورتان خام بوده و بايد بعد از نصب رنگ شود. اما بهتر است قبل از رنگ کردن محيط از اين ابزار استفاده نمائيد. البته نگران نباشيد اگر محيط را رنگ کرده‌ايد و سپس مي‌خواهيد از ابزار پلي يورتان استفاده نمائيد، با چند راه و شيوه مي‌توانيد ابزارهاي دکوراتيو پلي يورتان را نصب و سپس رنگ کنيد.

ابزار نور مخفي پلي يورتان

ابزارهاي نور مخفي پلي يورتان يا گلويي نورمخفي، درجهت ايجاد خط نوري غيرمستقيم براي حاشيه سقف و يا ايجاد خط نوري غير مستقيم بر روي سقف راهروها و ديوارها مي‌توانيم استفاده کنيم. اين ابزار پيش ساخته است و قطعا گزينه‌ مناسبي جهت جايگزيني و استفاده به‌جاي ابزارهاي گچي سنتي، رابيتس و ... مي‌باشد.

موارد مصرف اين ابزار بر روي سقف و ديوار شامل موارد زير است:

 1. ايجاد خط نوري غيرمستقيم بالاي قرنيز.
 2. استفاده در دور سالن سقف پذيرايي.
 3. لبه نور مخفي کناف و يا باکس گچبري رابيتس.
 4. نورپردازي Tv room.
 5. نور مخفي در اتاق کودک.
 6. ايجاد نور مخفي براي حاشيه سقف سرويس‌هاي بهداشتي.
 7. در سقف اتاق خواب جهت ايجاد نور مخفي و ...

ابزار مخفي پلي يورتان داراي ويژگي‌ هاي زير است

 • اين ابزار قابليت استفاده در محيط‌هاي مرطوب نظير سرويس هاي بهداشتي، حمام، استخر و همينطور نماهاي ساختمان به دليل مقاومت در برابر رطوبت را دارد.
 • وزن اين ابزار پيش ساخته بسيار کم بوده و درحين حال داراي مقاومت و استحکام بالايي است.
 • قابليت اجرا و نصب سريع، بدون هدر رفت وقت و با کم‌ترين پرت مصالح را دارد.
 • متنوع بوده و در انواع سبک‌هاي مدرن و کلاسيک موجود است.
 • قابليت رنگ‌پذيري بالايي در دفعات مختلف را دارد و اين ابزار بدون نياز به زير سازي است. همچنين امکان استفاده از تکنيک‌هاي هنري نظير طلاکوب و پتينه را دارد.
 • مقرون به صرفه است و براي انجام پروژه‌هاي ساختماني و تجاري مناسب است.
 • در مرور زمان نسبت به ابزارهاي گچي ترک نمي‌خورد و تغيير شکل نخواهد داد.

شما مي‌توانيد جهت کسب اطلاعات بيشتر و مشورت با مشاوران متخصص ما از طريق شماره 02144382900 تماس گرفته و از طريق لينک https://www.arcadecor.com/با ما در ارتباط باشيد.

منتشر شده در وب سايت بهار

 

ثبت سایت...
ما را در سایت ثبت سایت دنبال می کنید

برچسب : ابزار,پیش,ساخته,پلی,یورتان,چه,کاربردی,دارد؟, نویسنده : کامران بازدید : 29 تاريخ : شنبه 6 دی 1399 ساعت: 5:04

راهنماي خريد فالوور اينستاگرام بدون ريزش

راهنماي خريد فالوور اينستاگرام بدون ريزش

چگونه خريد فالوور در اينستاگرام بدون از دست دادن امکان پذير است؟ اين سوال بسياري از کاربران اينستاگرام است. از امروز افزايش تعداد فالوورها و خريد فالوورها به يکي از اصلي ترين دغدغه هاي کاربران اينستا تبديل شده است.

امروزه مشکل افزايش فالوورهاي اينستاگرام به يک نگراني مهم براي اکثر کاربران اينستاگرام تبديل شده است. هر کاربر دليل خاصي براي افزايش تعداد فالوورها خود دارد. اما به دليل فضاي اينستاگرام و ارائه بستر تجاري بر روي آن ، اکثر کاربران مي خواهند تعداد فالوئرهاي خود را افزايش دهند تا از اينستاگرام درآمد بيشتري کسب کنند. بنابراين ، در اين مقاله نحوه خريد فالوور واقعي اينستاگرام بدون از دست دادن را توضيح خواهيم داد. براي اين منظور بهتر است ابتدا در مورد اينکه فالوور چيست و انواع آن چيست صحبت کنيم.

fxpi_x1.jpg

فالوور چيست؟

فالوورها افرادي هستند که شما را در اينستاگرام دنبال مي کنند و تعداد آنها در قسمت فالوورها حساب اينستاگرام شما نمايش داده مي شود. در ابتداي اينستاگرام ، فالوورهاي همه کاربران فالوور واقعي بودند. اما امروز به دليل تمايل زياد کاربران به داشتن تعداد زيادي فالوور ، فالورهاي فيک پا در اينستاگرام گذاشتند.

فالوور فيک و واقعي چيست و چه تفاوتي بين آنها وجود دارد؟

فالووران واقعي همانطور که از نامشان پيداست ، به کاربران واقعي اينستاگرام مي گويند که آنها را دنبال مي کنند. آنها پست ها و داستان هاي شما را مي بينند و در صورت تمايل آنها را لايک و نظر مي دهند. در حقيقت ، فالووران واقعي فالوورهايي هستند که در اينستاگرام کار مي کنند.

در مقابل ، فالورهاي فيک فالوورهايي هستند که در اينستاگرام کار نمي کنند. اين بدان معني است که تنها اثري که در صفحه شما ديده مي شود فقط تعداد آنها در قسمت فالوورها حساب شما است. نبايد انتظار داشته باشيد که پسنديدن ، نظرات و نظرات شما را افزايش دهند.

شايد از خود بپرسيد که چگونه يک فالوور فيک فالوئري است که در اينستاگرام کار نمي کند؟ براي پاسخ به اين سوال ، تصور کنيد که من يک حساب کاربري جديد در اينستاگرام ايجاد کرده ام. بعد از انتخاب نام و عکس پروفايل و دنبال کردن چند نفر ، حسابم را تنها مي گذارم. اکنون اين نسخه مي تواند از حساب من خارج شود يا حساب را غيرفعال کند. در اين حالت ، مشخص است که تنها اثري که از حساب اينستاگرام من باقي مانده است ، نام من در بخش فالوورها افرادي است که دنبال کرده ام. البته ، با يک صفحه رها شده ، نمي توانم اينستاگرام را مرور کنم و پست ها و استوري ها را ببينم يا دوست داشته باشم. و بنابراين حساب من به يک دنبال کننده فيک تبديل مي شود.

خريد فالوور فيک چگونه اتفاق مي افتد؟

براي خريد يک فالوور فيک ، بايد به شرکت هاي خدمات اينستاگرام مراجعه کنيد. اين شرکت ها چندين حساب فيک اينستاگرام ايجاد مي کنند و هنگام خريد فالوورهاي فيک ، آنها اين حساب ها را به صفحه شما اضافه مي کنند.

معايب خريد فالوور فيک

فالوورها در صفحه شما فعال نيستند و به دليل اهميت تعامل کاربر براي اينستاگرام ، ورود پست شما به اکسپلورر را دشوار مي کند.

براي افزايش لايک و بازديد ، براي افزايش بازديد و لايک در اينستاگرام نياز به خريد ربات داريد.

فالووران فيک نمي توانند مشتري تجارت شما شوند ، اما مي توانند در جذب مشتري به سايت شما موثر باشند.

مزاياي خريد فالوور فيک

در فالوورها هيچ کاهشي مشاهده نمي شود.

از آنجا که تعداد پسنديدن در پست هاي شما قابل مشاهده نيست ، هيچ کس متوجه فيک بودن فالوورها شما نمي شود و کاربران واقعي با ديدن تعداد زيادي از فالوورها شما ، به شما اعتماد مي کنند و تصميم مي گيرند شما را دنبال کنند.

تا زماني که تعداد فالووران واقعي را افزايش ندهيد ، اين توانايي را داريد که استراتژي و تقويم محتوا را براي صفحه خود برنامه ريزي کرده و اثربخشي صفحه خود را افزايش دهيد.

نتيجه

چگونه خريد فالوور در اينستاگرام بدون از دست دادن امکان پذير است؟ اين سوال بسياري از کاربران اينستاگرام است. از آنجا که افزايش تعداد فالوورها و خريد فالوور امروزه به يکي از مهمترين دغدغه هاي کاربران اينستا تبديل شده است ، تصميم گرفتيم در اين مقاله در مورد فالوورها و انواع آنها و مزايا و معايب خريد هر يک از آنها صحبت کنيم. اميدواريم اين مقاله براي شما مفيد واقع شود.

 

ثبت سایت...
ما را در سایت ثبت سایت دنبال می کنید

برچسب : راهنمای,خرید,فالوور,اینستاگرام,بدون,ریزش, نویسنده : کامران بازدید : 19 تاريخ : جمعه 5 دی 1399 ساعت: 21:34

معرفي کتاب مرد گمشده اثر جين هارپر

رمان مرد گمشده اثر جين هارپر رماني است هيجاني و با داستاني رازآلود که داستان سه برادر را که جسد يکي‌شان به تازگي پيدا شده است، روايت مي‌‌کند.  جين هارپر نويسنده‌اي استراليايي است که پيش‌ از‌ اين کتاب‌هاي خشکسالي و نيروي طبيعت به قلم او منتشر شده‌ ‌اند. رمان خشکسالي توانست عنوان بهترين رمان جنايي سال ???? را به انتخاب آمازون از آن خود کند و رمان مرد گمشده نيز که در سال ???? روانه‌ي بازار شد توانست جايزه‌ي بهترين رمان جنايي را به انتخاب گودريدز به خود اختصاص دهد.

برگردان فارسي رمان مرد گمشده اثر جين‌ هارپر به ترجمه‌ي ميثم فرجي و از انتشارات سنگ در اختيار علاقه‌مندان قرار گرفته است. در ادامه، درباره‌ي اين اثر جين هارپر بيشتر مي‌خوانيم.

مرگ مشکوک برادر

داستان در يکي از مناطق دورافتاده، گرم و خشک استراليا اتفاق مي‌افتد. بدن بي‌جان جوانک محبوب محلي، کمرون برايت، پوشيده از کثافت و خشک ? مايل دور از جايي که اتوموبيل او پارک است پيدا مي‌شود؛ تنها دليلي که براي مرگ او به ذهن محلي‌ها مي‌رسد آن است که کمرون دست به خودکشي زده است. مرگ کمرون چندان تعجب کسي را بر نمي‌انگيزد؛ پيش از اين ديگران در صحرا دست به کارهاي عجيب و غريب‌تري هم زده‌اند. اين حرف‌ها اما برادر بزرگ‌تر کمرون، نيتن را قانع نمي‌کند. خيلي چيزها با هم همخواني ندارند و حتي تکه‌اي مدفون از گذشته‌ي کمرون بازگشته و او را تعقيب مي‌کند.

داستاني جنايي درباره‌ي خانواده

درنتيجه‌ي تمام اين اتفاقات، داستاني شکل مي‌گيرد احساسي و شخصيت محور که حول موضوع آزار و خانواده مي‌گردد. نيتن بايستي خاطرات کودکي آشفته‌اش را زيرورو کند و به ياد بياورد که بزرگ شدن با پدري شياد چگونه است تا بتواند پي ببرد که چه بر سر برادرش، کمرون، آمده است.

رمان مرد گمشده اثر جين هارپر تنها رماني جنايي نيست؛ در قلب اين رمان داستاني است درباره‌ي خانواده، تنهايي، فرصت‌هاي دوباره و بخشش. اين رمان مجموعه‌اي است از وفاداري‌ها و اختلافاتي که ميان اعضاي خانواده برايت جريان دارد و خواننده را مجذوب خود مي‌کند.

پايان قابل پيش‌بيني، مشخصه‌ي تمام داستان‌هاي جنايي

مرد گمشده اثري جنايي است و مانند بيشتر آثار جنايي، مخاطب مي‌تواند حدس بزند که داستان قرار است به کدام سو برود اما اين موضوع از لذت اين داستان حتي ذره‌اي نمي‌کاهد. آثار هارپر طرفدار بسياري دارند زيرا خانواده، شخصيت‌ها و روابط ميان آن‌ها محور اصلي داستان‌هاي او هستند و همين سبب مي‌شود داستان‌هاي او، چيزي بيش از حل معماي صرف باشند. مرد گمشده اثر جين هارپر شايد يکي از تأثيرگذارترين آثار هيجاني، جنايي باشد که تابحال خوانده‌ايد؛ چراکه حتي اگر بتوانيد پايان داستان را حدس بزنيد حس نمي‌کنيد که سرتان کلاه رفته است.

دوري از کليشه‌ها

نکته‌ي تحسين‌برانگيز ديگر درباره‌ي اين اثر آن است که نويسنده داستاني جنايي را بي‌آنکه شخصيت اول آن کارآگاه باشد، چه خوب مديريت کرده است. بسياري از نويسندگان ژانر جنايي با خود کلنجار مي‌روند تا داستان خود را قانع‌کننده جلوه دهند و راهي جز پناه بردن به کليشه‌ها نمي‌يابند؛ جين هارپر اما براي خلق داستان شاهکارش نيازي ندارد تا کلاه شرلوک به سر نيتن کند و ذره‌بين به دستش دهد. پرده‌برداري نيتن از راز مرگ برادرش بسيار طبيعي‌تر و قانع‌کننده‌تر از آن است.

برشي از کتاب

شب‌ هنگام که آسمان حتي وسيع‌تر به نظر مي‌رسيد، مي‌توانست خيال کند که زمان ميليون‌ها سال به عقب بازگشته و او در حاشيه ي دريا قدم مي‌زند. ميليون‌ها سال پيش و ميليون‌ها رويداد طبيعي که بايد يکي پس از ديگري رخ مي‌دادند تا سرزميني را که حالا پيش‌روي اوست شکل دهند. جايي که در آن رودها بي‌آنکه باران ببارد جاري‌اند و مايل‌ها آن طرف‌تر، صدف جانوران در نبود آب فسيل شده اند، و مرداني که اتوموبيل‌شان را رها کردند خود را در چند قدمي مرگ يافتند.

اگر علاقه‌مند به داستان‌هاي مهيج هستيد…

گمان مي‌کنم جين هارپر نويسنده‌ي مورد علاقه خيلي‌ها باشد. رمان مرد گمشده کتابي يک‌جلدي است که مانند رمان‌هاي پيشين جين هارپر، خشکسالي و نيروي طبيعت، نويسنده از محيط نهايت استفاده را برده تا عنصر هيجان را در داستانش پرنگ و پررنگ‌تر کند. اگر علاقه‌مند به داستان‌هاي مهيج هستيد مي‌توانيد همين حالا رمان مرد گمشده را از وبسايت کتابفروشي کاواک خريداري نماييد.

https://www.cavack.com/Item/37848

 

ثبت سایت...
ما را در سایت ثبت سایت دنبال می کنید

برچسب : معرفی,کتاب,مرد,گمشده,اثر,جین,هارپر, نویسنده : کامران بازدید : 33 تاريخ : شنبه 30 فروردين 1399 ساعت: 12:28

آيا حفاظ شاخ گوزني براي حفاظت از ساختمان مناسب است؟

همه ما به حفاظت از حريم شخصي، و امنيت محيطي که در آن هستيم بسيار اهميت مي دهيم. امروزه مدل هاي متنوعي از محصولات امنيتي مانند: سيستم دزدگير، درب ضد سرقت در بازار وجود دارد. يکي از اين محصولات امنيتي بسيار پرطرفدار در بازار حفاظ شاخ گوزني استبر روي ديوار نصب مي شود.
حفاظ شاخ گوزني از جمله مصالح و موارد مورد استفاده در آپارتمان ها، ويلا ها، باغ ها و... مي باشد. اين حفاظ به دليل شباهتش به شاخ گوزن به اين نام ناميده شده است. حفاظ شاخ گوزني از جمله زيباترين طرح هاي نرده اي است،
که علاوه بر اينکه نفوذ آن به داخل محيط خانه بسيار کم است، باعث زيباتر نشان دادن نماي بيرون خانه و فضاي شهري مي شود. جنس اين حفاظ ها از يک نوع فلز بسيار مقاوم است، اين حصارها از ميل گردهايي نوک تيز تشکيل شده است، که هر کدام به يک سمت مي باشد، و از ورود افراد و حيوانات جلوگيري مي کند.انتخاب رنگ حفاظ ها

طراحان و معماران براي اينکه شکل بناي خانه شبيه زندان ها نشود، با طراحي حفاظ رو ديواري، به اشکال مختلف توانسته اند سازه هاي مقاوم و مستحکمي را طراحي کنند. حفاظ شاخ گوزني با رنگ هاي متفاوت و طرح هاي گوناگون و همچنين با ضخامت هاي مختلف توليد و عرضه مي شود.
نرده هاي حفاظ شاخ گوزني قابليت رنگ آميزي را دارند،
اين رنگ ها که توسط رنگ هاي کوره اي زده مي شوند، به گونه اي است که در مقابل تابش نور آفتاب ثابت است و دچار تغيير رنگ نمي شود. رنگ آميزي اين حفاظ ها متناسب با سليقه مشتري است، و معمولا به اينگونه است که، رنگ حفاظ شاخ گوزني انتخابي با رنگ ديوارهاي ساختمان بايد تناسب داشته باشد، امروزه در بازارها بيشتر رنگ هاي سفيد، مشکي و قهوه اي و مسي موجود است.

ويژگي حفاظ شاخ گوزني

حفاظ شاخ گوزني که به عنوان يک سپر محافظتي براي مکان مورد نظر شما عمل مي کند، داراي ماندگاري بالايي است و اجرا و نصب، آسان و سريعي دارد و همچنين بعد از نصب نياز به مراقبت چنداني ندارد، که اين ها از ويژگي هاي مهم اين نوع حفاظ ها است.
حفاظ شاخ گوزني بسته به نياز مشتري در ابعاد و ارتفاع مختلف طراحي مي شود، به همين دليل قيمت آن متغير است. در هنگام تهيه اين حفاظ ها بايد به تراکم شان هم توجه کرد، زيرا تجربه نشان داده است که، هر چه تراکم حفاظ ها بيشتر باشد،
در نتيجه، کار با کيفيت تر و زيباتري داريم. نوع ديگر اين حفاظ ها حفاظ ليليوم ناميده مي شود، که برخي از مشتريان به دليل شباهت آن به گل ليليوم و ظاهر زيبا، اين حفاظ را سفارش مي دهند.آيا حفاظ شاخ گوزني براي حفاظت از ساختمان مناسب است؟

حفاظ شاخ گوزني يکي از انواع حفاظ ساختماني است که سالهاست براي محافظت از ساختمان ها مورد استفاده قرار مي گيرد.
به طور کلي حفاظ يکي از قديمي ترين ابزاري هايي است که براي محافظت از ساختمان ها به کار مي رود. فرقي نمي کند که قصد محافظت و امن کردن يک خانه ويلاي يا آپارتمان را داشته باشيد يا اينکه بخواهيد از يک ساختمان تجاري يا محل کار خود محافظت کنيد. در هر حال حفاظ ها يکي از موثرترين ابزار ها براي اين کار هستند.

مدل هاي مختلفي از اين ابزار در بازار وجود دارد و حفاظ شاخ گوزني تنها يکي از انواع مختلف آنهاست. هر کدام از آنها مزاياي و معايب مربوط به خود را دارند. شما با توجه به موقعيتي که مي خواهيد در آن از حفاظ استفاده کنيد و ميزان اهميتي که کارايي آن براي شما دارد، بايد يکي از مدل هايي که در ادامه به شما معرفي مي کنيم را انتخاب کنيد.
حفاظ شاخ گوزني، نيزار، بوته اي، سر نيزه اي و حفاظ ليليوم از پر استفاده ترين مدل هاي اين محصول هستند که در ساختمان هاي بسياري مورد استفاده قرار مي گيرند.
مدل هاي شاخ گوزني سر نيزه اي، نيزار و بوته اي از لحاظ حفظ امنيت تقريبا در يک لول قرار دارند و مي توانند براي حفاظت از ساختمان شما بسيار کارا باشند. اما در مورد مدل حفاظ ليليوم اوضاع متفاوت است و ميزان محافظتي که اعمال مي کند بيشتر از ساير مدل ها است.

بررسي حفاظ شاخ گوزني
از آنجايي که اين مدل بسيار به شاخ هاي گوزن شباهت دارند نام حفاظ شاخ گوزني را روي آن گذاشته اند معمولا براي ساخت اين مدل از ميله گرد ضخيم شماره 10 استفاده مي کنند.
تراکم ميله ها نبايد خيلي کم و در عين حال نبايد خيلي زياد باشد. بعضي از افراد گمان مي کنند که با افزايش تعداد شاخ ها يا همان ميله ها مي توانند بهتر جلوي ورود سارقين را بگيرند. اين در حالي است که افزايش بيش از حد مجاز تراکم حفاظ شاخ گوزني باعث مي شود که سارق فضاي مناسب براي قرار دادن پوتين خود را پيدا و به سادگي وارد حريم شخصي شما شود.
قيمت اين مدل نيز تا حد زيادي به تراکم ميله ها، رنگ و متريال به کار رفته در ساخت آن بستگي دارد.
همانطور که اشاره شد امنيتي که اين مدل تامين مي کند در حد متوسط است و تقريبا با مدل هاي نيزار، بوته اي و سر نيزه اي برابري مي کند.

جهت مشاوره و خريد: 09194915895

 

ثبت سایت...
ما را در سایت ثبت سایت دنبال می کنید

برچسب : آیا,حفاظ,شاخ,گوزنی,برای,حفاظت,از,ساختمان,مناسب,است؟, نویسنده : کامران بازدید : 35 تاريخ : شنبه 23 فروردين 1399 ساعت: 2:07

آشنايي با انواع الماس طبيعي و مصنوعي

 

آشنايي با انواع الماس طبيعي و مصنوعي

 

انواع الماس

انواع الماس از با ارزش ترين کاني ها در جهان هستند. اين سنگ عجيب در واقع نوعي کربن محسوب مي شود. در گروه کربن ها گرافيت يا همان نوک مداد، به عنوان نرم ترين عنصر و الماس به عنوان سخت ترين عناصر قرار دارند. اگر چه کربن مي تواند تبديل به الماس شود ولي عامل اصلي در اين فرايند تحولات زمين است. دماي بالا و فشار زمين مراحل اوليه شکل گيري الماس را استارت مي زند.

الماس طبيعي چيست؟

کربن در اعماق 120 تا 200 کيلومتري زمين و تحت فشار 45 هزار bar تبديل به الماس مي شود. براي شکل گيري اين پروسه دمايي بين 900 تا 1300 درجه سانتي گراد بر ماده اوليه وارد مي شود. انواع الماس موجود در سطح زمين از طريق فوران آتشفشاني به لايه هاي بالاتر راه پيدا کرده اند. البته هميشه آتشفشان ها با انتقال الماس به پوسته زمين همراه نيستند ولي اين فرايند در اغلب موارد رخ مي دهد. انواع الماس بالاترين رسايي گرمايي را دارند. به لحظ خواص الکتريکي الماس نيمه رسانايي بسيار قوي است. کربن متبلور يا همان الماس معروف، سخت ترين ماده طبيعي در جهان است و با ارزش ترين سنگ قيمتي در همه کشورها به حساب مي آيد. به دليل خواص بي نظير الماس، استفاده از آن در صنايع بسيار رايج شده است. علاوه بر الماس طبيعي انواع مصنوعي الماس نيز توليد شده است.

الماس مصنوعي چيست؟

بيش از نيم قرن پيش بشر توانست روند شکل گيري الماس را کشف کند. در سال 1950 پژوهشگران توانستند در محيط هاي تحت کنترل آزمايشگاهي نوعي الماس مصنوعي را توليد کنند. اين الماس به لحاظ ظاهري و حتي لايه ها شباهت زيادي به کاني يافت شده از معادن طبيعي داشت. تحت يک پروسه کنترل شده، با ايجاد حرارت بالا و فشار مناسب، الماس آزمايشگاهي متولد شد. فرايند توليد انواع الماس مصنوعي کاملا از شکل گيري الماس طبيعي کپي برداري شده است. تنها تفاوت در زمان شکل گيري الماس طبيعي و انواع مصنوعي آن است. در اين پروسه سرعت تشکيل سنگ الماس بسيار سريع تر خواهد شد. الماس مصنوعي ساخت بشر در محيط آزمايشگاهي کاملا جنس و ساختاري مشابه الماس واقعي را دارد. اين الماس همان کربن خالص متبلور داراي همسالگرد سه بعدي است.

انواع الماس چه ويژگي هايي دارند؟

xls_q5.jpg

اگر چه تفاوتي بين اين کاني طبيعي و سنگ الماس آزمايشگاهي ديده نمي شود ولي در عرف رايج به الماس توليد شده در آزمايشگاه، الماس مصنوعي مي گويند. انواع الماس که از طبيعت و معادن استخراج مي شود، طبيعي و بقيه الماس ها مصنوعي هستند. الماس مصنوعي کاربرد وسيعي در گرماخورها، ابزار سايشي، برنده ها و صيقل دهنده ها دارد. برخي از انواع الماس مصنوعي براي استفاد در مدارهاي نيروگاهي، ترانزيستورهايي با ميدان قوي و ديگر صنايع الکتريکي به کار مي روند.

الماس در گونه هاي متفاوتي يافت مي شوند. انواع الماس عبارتند از:

الماس طبيعي

با ارزش ترين کاني در بين سنگ هاي جواهر، الماس طبيعي است. هيچيک از کاني هاي طبيعي ديگر نتوانسته اند به لحاظ قيمت، حتي نزديک به بهاي الماس شوندسنگ برليان نوعي تراش ويژه الماس است که قيمت آن را چند برابر مي کند.

الماس سنتزي فشار بالا

اين سنگ بيشترين استفاده را در صنايع دارد. به دليل سختي بالاي الماس، استفاده از آن در ابزارهاي برشي و ماشين هاي صنعتي به عنوان ساينده بسيار مرسوم است. اين الماس با کاني مورد استفاده در طراحي جواهرات زينتي يکي نيست.

الماس سي‌وي‌دي (CVD)

Chemical vapor deposition يکي از انواع الماس توليد شده به صورت آزمايشگاهي است. در اين شيوه با استفاده از روش هاي شيميايي، لايه هاي بسيار خالص از کربن توليد مي شود. عمده مصرف اين فراورده در صنعت است.

کربن شبه-الماس (DLC)

اين ساختار از جديدترين دست سازهاي بشر است که با استفاده از ساختار کربني توليد مي شود. در واقع اين نانو ساختار شبه الماس خواص بسيار بالاتري از الماس طبيعي دارد. از کربن شبه الماس در علوم پزشکي، مهندسي، فيزيک و شيمي استفاده فراواني مي شود.

روش هاي شکل‌گيري الماس طبيعي

در باور عمومي زغال سنگ پس از ميليون ها سال تحت شرايط محيطي دگرگون شده و تبديل به سنگ الماس مي شود. نتيجه اکتشافات انواع الماس در جهان نشان مي دهد که بسياري از کاني ها عمري طولاني تر از زغال سنگ و بقاياي گياهي داشته اند.

طراحي طلا و جواهرات زينتي با سنگ هاي قيمتي

فرآيند تشکيل الماس در طبيعت به يکي از اين 4 روش است:

1-شکل گيري الماس در گوشته زمين

مناطق پايداري الماس” در عمق حدود 150 کيلومتري سطح زمين قرار دارند. دماي بالاي 1050 درجه سانتيگراد در گوشته زمين شکل گيري الماس را تسريع مي کند.زمين شناسان معتقدند الماس توليد شده در گوشته زمين با فوران آتشفشاني به سطح زمين رسيده است.

2-تشکيل الماس در مناطق فرورانش

هنگامي که دو پوسته از سطح زمين به هم نزديک مي شوند، يکي از پوسته ها پايين تر از ديگري قرار مي گيرد. به نظر مي رسد بسياري از انواع الماس با اندازه کوچک تر توسط پديده فرورانش شکل گرفته اند. اين سنگ ها در عمق 80 کيلومتري از سطح زمين و تحت دماي بالاتر از 200 درجه سانتي گراد قرار گرفته اند.

?-تشکيل الماس در دهانه هاي برخوردي

برخورد شهاب سنگ ها با توليد گرماي زياد و فشار بر سطح زمين همراه است. اين حرارت گاهي گرمتر از حرارت سطح خورشيد مي باشد. شرايط فشاري و دماي بالا در دهانه هاي برخوردي شهاب سنگ ها و سيارک ها با زمين، براي شگل گيري سنگ الماس کاملا مناسب است. شواهد نشان مي دهد که در دهانه هاي برخوردي اکتشافات الماس هاي کوچک مشاهده شده است.

?- شکل گيري الماس در فضا

طبق تحقيقات ناسا، تعداد زيادي از نانو ذرات الماس در شهاب سنگ ها ديده شده است. قطر اين نانو ذرات بسيار کوچک است و قابل استفاده در مصارف صنعتي و يا طراحي جواهرات قيمتي نيست. هنوز تحقيقات در اين زمينه تکميل نشده است.

درجه بندي انواع الماس

فروشندگان براي درجه بندي الماس چهار ويژگي را در نظر مي گيرند.

 • رنگ (Color)
 • پاکي (Clarity)
 • برش (Cut)
 • وزن (Carat)

درجه بندي الماس بر اساس رنگ

الماس هاي کاملا بي رنگ، ارزش اقتصادي بالاتري دارند. در سيستم درجه بندي D-Z حرف D الماس بي رنگ است.

درجه بندي الماس بر اساس پاکي

به لحاظ پاکي و درجه خلوص انواع الماس در 6 گروه تقسيم بندي شده اند.

درجه بندي بر اساس برش

برش الماس يک تخصص ويژه در صنعت جواهرسازي است! کيفيت برش صفحات سنگ در واکنش نور روي انگشتر و جواهرات الماس تاثيرگذار است.

درجه بندي بر اساس وزن

الماس هاي درشت تر داراي ارزش اقتصادي بيشتري هستند. وزن الماس با مقياس قيراط سنجيده مي شود

 

ثبت سایت...
ما را در سایت ثبت سایت دنبال می کنید

برچسب : آشنایی,با,انواع,الماس,طبیعی,و,مصنوعی, نویسنده : کامران بازدید : 35 تاريخ : دوشنبه 18 فروردين 1399 ساعت: 12:41

سايت فروشگاه پروژه به عنوان اولين سايت فروش فايل هاي الکترونيکي

از علم خود کسب درآمد کنيد

احتمالا شما هم در کامپيوترتان يک سري فايل هاي ارزشمند مثل کتاب الکترونيکي، جزوات درسي، تحقيقات دانشگاهي، نمونه سوال، قالب سايت، ويدئو و حتي موسيقي هاي خاص و … داشته باشيد که براي خيلي ها جذاب يا مورد نياز باشد. يا به طور مثال پروژه درسي که در دانشگاه شديدا به آنها نياز داشتيد و آن را توليد کرديد الان براي شما بلااستفاده شده ولي ممکن است براي هزاران دانشجويي که هم اکنون ترم اول هستند مورد نياز باشد و براحتي حاضر باشند براي تهيه آن به شما پول بپردازند.

روش هاي فروش

سايت  فروشگاه پروژه به عنوان اولين سايت فروش فايل هاي الکترونيکي داراي مجوز نماد اعتماد الکترونيکي و نماد ساماندهي رسانه هاي ديجيتال (لوگوي طلايي) با هدف کمک به ارتقا سطح علمي کشور و همچنين ايجاد محلي براي کسب درآمد براي محققين و پژوهشگران کشور راه اندازي شده است

 بدين صورت که دانشجويان و يا پژوهشگران مي توانند با عضويت در سايت نتايج تجربيات ، تحقيقات و پژوهشهاي خود را در اختيار ديگران قرار دهند و همچنين ديگر دانشجويان و علاقمندان مي توانند با پرداخت هزينه از تجربه اي عزيزان استفاده نمايند.

در اين سايت هيچگونه پروژه اي براساس تعريف مشتري انجام نمي پذيرد و تمام پروژه ها، کتاب ها، ترجمه ها و ديگر مطالب آموزشي پروژه هايي هستند که از قبل انجام گرفته اند و در اختيار عموم با قيمتي ثابت قرار گرفته اند.

از تمام عزيزان دعوت مي شود در صورتي که پروژه و يا مطلب آموزشي دارند که مي دانند براي ديگران ممکن است مفيد باشند با عضويت در سايت آن را در اختيار ديگران قرار دهند.

فايلهاي قابل فروش:

1-کتابهاي الکترونيک

2-انواع نمونه سوال

3-انواع نرم افزار موبايل و کامپيوتر

4-قالب و ماژول

5-اسکريپت

6-فايل و کتابهاي صوتي

7-پروژه هاي آماده

8-طرح هاي لايه باز فوتوشاپ

9-جزوات درسي

و . . .

بازاريابي براي فروش

در صورتي که شما هيچ فايلي براي فروش نداريد پيشنهاد مي شود در سامانه بازاريابي فروش ثبت نام و نسبت به ايجاد کد بازاريابي فروش اقدام نماييد تا بتوانيد با استفاده از سيستم همکاري در فروش، از طريق فروش فايل هاي ديگر کاربران کسب درآمد نماييد. همچنين در صورتي که داراي کانال تلگرامي ، صفحه اينستاگرام ، وبلاگ و يا وبسايتي هستيد مي توانيد از طريق قرار دادن کدهاي بازاريابي خود، بدون هيچگونه سرمايه گذاري، به درآمد بالايي برسيد. حداقل مبلغ پورسانت براي فايل هاي موجود در سيستم پنج درصد ميباشد.

http://enproject.ir

 

ثبت سایت...
ما را در سایت ثبت سایت دنبال می کنید

برچسب : سایت,فروشگاه,پروژه,به,عنوان,اولین,سایت,فروش,فایل,های,الکترونیکی, نویسنده : کامران بازدید : 35 تاريخ : دوشنبه 4 فروردين 1399 ساعت: 14:26

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :